Emitt Fuar'ın Başarılı Geçtiği Söylenemez

71 ülke ve 4 bin 500’ü aşkın kuruluş ve beldenin yer aldığı fuarın açılışında protokol üyeleri birer konuşma yaptı.Ardından İstanbul Valisi Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş fuar alanındaki stantları gezerek bilgi aldı.

Osmaniye7 Ocak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bahri Çolpan, Osmaniyetimes'a kısa bir açıklama yaptı; " Emitt Fuarının Osmaniye için yararlı geçmediğini söyleyen Çolpan,bu tür fuarların yerine, Feshane gibi yerlerde Osmaniye'nin tanıtımı yapılarak, en azından 10 tane ulusal basın kanalı ile de iyi bir tanıtım yapılmış olur" dedi.

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı.

EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarın açılışına İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrrahman Arıcı, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çok sayıda yerli, yabancı dernek ve federasyon temsilcileri katıldı.

Share on Twitter Share on facebook Share on Digg Share on Stumbleupon Share on Delicious Share on Buzz