Yaşlı çiftin imdadına Hasanbeyli Belediye Başkanı yetişti

Sat 15, August 2015 Kategori Hasanbeyli
Osmaniye'nin Hasanbeyli ilçesinde derme çatma evde yaşam mücadelesi veren Halil Aydoğan ve Hatice Aydoğan çiftinin yardımına yetişen Hasanbeyli Belediye Başkanı Alpaslan Koca yaşlı çiftin evini yaptırmaya başladı.

Hasanbeyli Merkez Mahallesi Nizam Sokak'ta eski yıkık dökük bir ede yaşam mücadelesi veren 83 yaşındaki yaşlı çiftin zor şartlarda hayatını devam ettirdiğini öğrenince harekete geçtiklerini belirten Belediye Başkanı Alpaslan Koca, "Göreve geldiğimizde belediye olarak her zaman halkımızın yanında yer alacağımızı açık açık ilan ettik. Bizlerin yetişmesinde büyük katkıları olan değerli büyüklerimizin her zaman yanında olmak için çalışıyoruz. 5 çocuk babası Halil amcamızın evinin kötü olduğunu görünce sosyal belediyecilik anlayışı ile harekete geçtik. Çiftimizin çocukları da kendilerini kıt kanaat geçindirdikleri için belediye olarak evi güvenli şekilde yıktık, yerine modern betonarme bir ev yapıp teslim edeceğiz. Keşke imkanımız olsa da ihtiyaç sahibi olan tüm halkımızın yanı başında bitip dertlerini sıkıntılarını gidersek." diye konuştu.

Yaşlı çifte ev
Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 1604
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.