Saadet, Düziçi'nde Yerel Seçim Çalışmalarına Hızlı Başladı

Wed 24, April 2013 Kategori Duziçi

Saadet Partisi Osmaniye il Yönetimi, Düziçi ilçe başkanı Ökkeş Dağlı’nın mide kanaması geçiren babasını ziyaretlerinin ardında Bostanlar Köyü’nde vatandaşlarla sohbet edip Düziçi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundular.

İlçe parti binasını da ziyaret eden Saadet Partisi Osmaniye İl Başkanı Osman Eroğlu, İl Teşkilat Başkanı Ömer Çiçek, İl Halkla İlşkiler Sorumlusu Ali Huylu, İl Seçim İşleri Başkanı Ahmet Kılıç, Düziçi İlçe Başkanı Ökkeş Dağlı’dan Teşkilatın İlçedeki durumu hakkında bilgi aldı.


Türkiye’nin ve dünyanın geldiği süreçte Saadet Partisi’nin önemine vurgu yapan Osmaniye il başkanı Osman Eroğlu , "Ülkemizin geldiği noktada Milli Görüşe ve onun kadrolarına olan ihtiyaç gün be gün kendisini bariz bir şekilde hissettirmektedir. Bu ihtiyaçtan dolayıdır ki Saadet Partili kadroların yapacağı görev çok büyük önem arz etmektedir. Yaklaşan mahalli seçimler öncesi İl genelinde Saadet Teşkilatlarının daha da güçlendirilmesi, eksikliklerin giderilmesi ve güncellemelerin yapılması için çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz devam etmektedir. İl Teşkilatımızın tam ve eksiksiz olarak çalışır hale getirilmesi en büyük hedefimizdir” dedi. Daha sonra ilçeden ayrılan partililer ziyaretler yapmak için bahçe ilçesine geçti.


Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 1196
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.