Personellerden Başkan Baz'a Teşekkür Ziyareti

Sat 28, January 2017 Kategori Bahçe
Sendika üye sayısının yetersiz kalmasından dolayı sendikanın Bahçe Belediyesi’nden ayrılması söz konusu olması ile sendikanın gitmemesi için başkanlık makamına çıkan Bahçe Belediyesi Sendika Temsilcisi Hüseyin Koçtaş ve önceki temsilci Bedirhan Türk Başkan Baz ile konuşarak konuyu arz ettiler. Başkan Baz sendikanın gitmemesi için ne yapmamız gerek diye temsilcilere sorduğunda temsilciler 8 üyeye ihtiyaç olduklarını belirttiler. Başkan Baz 8 üye olmaz hepsini üye yapın diyerek personellere vermiş olduğu değer ve desteği bir kere daha göstermiş oldu.

Bahçe Belediyesi Sendika Temsilcilerinin konuyu Başkan Baz’a aktarmalarının ardından Başkan Baz Adana Hizmet İş Sendika Başkanı Abdurrahman Yücel bey ile görüşme ayarlayarak belediye personellerinin sendika üyeliklerini yeniletti.
"Personellerden Başkan Baz’a Teşekkür”

Sendikalı olan personeller Başkan Baz’a nezaket ziyareti gerçekleştirerek daha önceki dönemlerde sendika için yaşadıkları zorlukları anlatarak bize bu zorluğu yaşatmayarak tam tersi arkamızda durup tüm personellerimizi sendikalı yaptığınız için sizden Allah razı olsun diyerek teşekkür ettiler.

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 838
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.