Özkardeş: Kararlarımızı istişareyle alıyoruz

Thu 18, April 2013 Kategori Güncel
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, dernek olarak bütün kararlarını istişareyla aldıklarını söyledi.

TÜMSİAD) Osmaniye Şubesinin genel idare kurulu toplantısı yönetim kurulu ve komisyon üyelerinin katılımıyla yapıldı.

Dernek binasında yapılan toplantıda konuşan Şube Başkanı Özkardeş, istişareye önem veren ve bu doğrultuda hareket eden bir sivil toplum kuruluşu olduklarını söyledi.

Her üyenin görüş ve önerilerinin dikkate alındığını belirten Özkardeş, "Biz büyük bir aileyiz. Tüm faaliyetleri istişare yaptıktan sonra hayata geçiriyoruz. Yönetim kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda 2-3 ayda bir komisyon üyelerimizle birlikte genel idare kurulu toplantısı yapıyoruz. Herkesi tek tek dinliyoruz ve düşüncelerini öğreniyoruz. Osmaniye içinde aynı şeylerin geçerli olduğunu düşünüyoruz.” dedi.

TÜMSİAD Osmaniye Şubesi’nin çalışmaları ile ilgili öneri ve görüşlerini aktaran komisyon üyeleri ise genel idare kurulu toplantısının yapılmasından memnuniyet duyduklarını ifade etti.
Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 1083
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.