İl müftülerinden Osmaniye valisine Al'a ziyaret

Sat 28, January 2017 Kategori Günden Yansıyanlar
Müftülük devir teslim töreni için Osmaniye’de bulunan Adana İl Müftüsü Hasan Çınar, Gaziantep İl Müftüsü Ahmet Çelik, Hatay İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Kahramanmaraş İl Müftüsü Celal Sürgeç, Kilis Müftüsü Mahmut Karatepe, Niğde Müftüsü Alaaddin Gürpınar, Şanlıurfa Müftüsü İhsan Açık Vali Kerem Al’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Osmaniye İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu da konuklara eşlik etti.

 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Kerem Al, konukları ile bir süre sohbet etti. Müftülük devir teslim töreni vesilesi ile çevre illerin Müftülerini Osmaniye’de görmekten mutluluk duyduğunu belirten Vali Kerem Al, düzenlenen törenle görevine başlayan Osmaniye İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’na da görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 874
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.