Güney Kore'den Osmaniye Belediyesi kent müzesine ziyaret

Tue 21, February 2017 Kategori Medya-Magazin
Osmaniye belediyesi kent müzesi ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Osmaniyeli vatandaşlar, çevre illerden gelen vatandaşlar ve yurt dışından gelen misafirleri konuk etmeye devam ediyor.

Bir dizi ziyaretler için Osmaniye’ye gelen Güney Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği yetkilileri Osmaniye Kent Müzesini ziyaret etti.

Güney Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği Savunma Ataşesi Deniz Kurmay Albay Jaesic Park, Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şube Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Kore Hükümeti tarafından gönderilen madalya ve sertifikaları Kore gazilerine verdi.

Madalya töreninden sonra Ahde vefa örneği sergileyen Güney Kore Cumhuriyeti yetkilileri ve beraberindeki heyet, Osmaniye Belediyesi Kent Müzesini ziyaret etti. Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bukan’ın da eşlik ettiği ziyarette tüm eserler heyet tarafından beğeniyle incelendi.

Osmaniye Belediyesi Kent Müzesi gezisine, Garnizon Komutanı ve 39. Mekanize Piyade Tugay Komutan Yardımcısı Topçu Albay Ahmet Serdar Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bukan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Genel Başkanı Emekli Albay Mehmet Şükrü Tandoğan, Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şube Başkanı Mehmet Emin Esen, gaziler ve yakınları katıldı.

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 521
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.