Ellek Saadet Partisi, belde başkanı belli oldu

Wed 03, April 2013 Kategori Medya-Magazin

Doğan Gök, İş adamı. Daha öncesinden devlet memurluğu tecrübesinden, iş adamlığına, serbest meslek olmak üzere, bir çok dalda kendini ispat etmiş, tecrübe kazanmış, kendine güvenen, hiçbir işini ertesi güne bırakmayan, para piyasasını iyi bilen, parayı kullanmada tecrübe sahibi, ekonomik olarak Ellek kasabasını belli bir noktaya getirmek başta olmak üzere, bir çok faaliyetlerle tecrübesini ispatlamış bir iş adamı olan, Doğan Gök yaklaşan seçimlerde, kendisini Saadet Partisi Ellek kasabası belde başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Yaklaşan seçimlere bir yıl kalmasına rağmen, erken bir açıklama olduğunu sorduğumuzda da, şu an bazı partilerin çok erken çıkış yaptıklarını söyleyen Gök; "Önümüzde bir yıl var, o güne kadar hazırlıklarımız yapacağız. Şu an itibari ile, bir çok çalışmalarımızı tamamladık. Bazı küçük çalışmalarımız olacak o kadar. Ellek kasabasında, sessiz bir şekilde teşkilatımız hazırladık ilk önce, yani önümüzü bir gördük. Baktık ki, biz bu işi başaracağız. Bir çok yerden, hatta ümit dahi etmediğimiz yerden, bazı destekleri görmemiz bize cesaret verdi” dedi.

Ayrıca, yardımcı olarak kendisine, iki numaralı ismi sorduğumuzda da, inşaat işiyle uğraşan yine Ellek kasabası iş adamlarından Hidayet Soy olduğunu söyledi. Basın danışmanlığını oğlu Ahmet Gök’ün yürüteceğin söyleyen Doğan Gök; " Bu güne kadar sessiz kaldım, ama şu an sizin yayınınızla tüm bunlar ortaya çıkacak. Biraz daha beklemeyi düşünüyordum. Ama son günlerde insanlardan gelen tepkiler, hizmetlerin bölgemize kısıtlı olması, yolların berbat olması, yapılan yolların tekrardan bozulması ki, ara yolların genelde hepsinin yapılmaması, insanları canından bezdirdi. Bu güne kadar konuşanların hiçbir şey yapmadığını laftan başka, kendi bölgemizde dahi, önder seçtiğimiz insanlar, bırakın kendi Musacıklar mahallesini, ya aşağıya ya da yukarıya bağlama derdine düştüler. Halbuki burası, Musacıklar mahallesi köklü ve tarihi olan bir belde. Tarih de "Koca dam” olarak bilinen yerden buraya gelinmiştir. Bu konulara şu an girmek istemiyorum. Gençlik işsiz, şu halimizle dahi bazı gençlere iş bulmaya başladık. Yol yapılmakla, okul yapılmakla, biliyorsunuz karın doymuyor. İnsanımız iş istiyor” dedi.

Öteyandan, elbette her aday kazanmak ister, bu yüzden bizde "ellekhaber.com” olarak size soruyoruz. Farz edelim, kazandınız ya da bir yönetimde oldunuz Ellek de, bu vatandaşa ne hizmet götürmek istersiniz” diye sorduğumuzda, sorumuza büyük bir memnuniyetle cevap veren Doğan Gök; " Şu an bilemiyorum, bölgede iktidar da olur muyuz, ya da bazıları ile birlikte mi hareket ederiz bilmiyorum. Bunu şartlar gösterecek ileride…. Ama, dediğiniz olursa, ilk olarak bu Ellek Kasabasının ilçe olması için çalışacağım, ikinci olarak yıllardan beri, kangren olmuş bu yol meselesini kökünden halledeceğim, üçüncü olarak da, şu an tam anlatamayacağım projemiz ki, gençlere iş imkanı sağlayacağız. Hem yurt içi, hem de yurt dışı olmak üzere, kişinin seçeceği tercihe göre….” Diyen Gök, bu kadarlık açıklamanın yeter olduğunu söylüyor. Zamanı geldiğinde tüm açıklamayı yapacaklarını, bizim tüm projemiz hazır ve güçlü bir ekiple bir yıldır zaten çalışıyoruz.

Sonuç tam belli olmadığı için, gizli tuttuk çalışmalarımızı. İktidara geldiğimizde sözümüzü tutalım diye, ince eleyerek sık dokumaya çalıştık. Şu an da ki danışmanlarımızla da meseleyi çözdük” dedi.

Yakın bir zamanda da, kendi parti büromuzu ve bunun yanında da bazı arkadaşlarımız, bölgemizin kalkınması için, yeni bir dernek kuracaklar, onun çalışmalarını yapmaktalar. Fizibilite çalışmaları devam etmektedir.

Biz prensipleri olan bir partiyiz. Yani sizin anlayacağınız, önümüze gelen her şeyi almayacağız. Seçmek zorundayız, bünyemiz itibari ile, sanırım beni anladınız diyerek, ikinci bir söyleşinin sözünü alarak veda ediyoruz.

Seçim çalışmaların çok erken başladığı bir zamanda, gösteriyor ki, bu seçim çok sert ve yoğun geçeceğe benziyor. Ellek de aday sayısında epey bir artışın olması, rekabeti arttıracağını görmekteyiz.


Son Guncelleme: Sun 07, April 2013
  • Ziyaret: 1543
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.