Doğan Gök: Hizmet isteyen bizimle yola çıksın

Wed 24, April 2013 Kategori Medya-Magazin

Geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Ellek kasabası belde başkanlığına aday olduğunu açıklayan Doğan Gök’ partinin Ellek’de yaptığı seçim çalışmalarını sorduk.

Seçim çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Gök: "Öncelikle kasabamızın yaralarını, ihtiyaçlarını tesbit ettik. Boş vaatlerle dolu bir seçim kampanyası yürütmeyeceğiz. Ne söz verdikse yapacağız. Çünkü biz bu yola başka bir nedenle değil sadece hizmet etmek için çıktık.

Vatandaşa her şeyi toz pembe gösterip, sonra da bahane üretmeyeceğiz. Yıllardır kemikleşmiş ama bir türlü çözülemeyen çözülmedikçe de Ellek’i yerinde saydıran, insanların yeter artık dediği sorunlara çözüm getireceğiz.

Dediğim gibi, biz hizmet etmek için bu yola çıktık. Bu yüzden de parayla oy satma işine de karşıyız. Daha önce " şu kadar ihtiyacım var giderirsen oyum sana” gibi isteklere karşıyız. Biz vatandaşın ihtiyacını karşılamak için değil işini halletmek için hizmete talibiz. Maddiyat 3-5 kişinin ihtiyacını görür, hizmet tüm beldenin işini halleder.

Bir şey karşılığı verilen oy seçilen arkadaşları da hizmette gevşetiyor.

.

Amacımız, Altyapı, yol, su, okullaşma gibi hizmetleri Ellek’de tamamlamak. Yatırımcıları Elleğe çekecek cazip projeler oluşturmak.

Biz hazırız. Hizmet isteyen bizimle yola çıksın. Ellek kendi enerjisini hizmete çevirsin.” dedi.


Son Guncelleme: Thu 25, April 2013
  • Ziyaret: 1556
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.