Bu Çağda Bu Kadar Bakımsız Yol Olur mu?

Sun 24, May 2015 Kategori Duziçi

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde birçok köye ulaşım sağlanamıyor. Düziçi’liler yetkililerin seslerini duymasını bekliyor.


Osmaniye’nin Düziçi İlçesi’ne bağlı Çiftlik ile Peçenek mahalleleri arasındaki yaklaşık 2 km uzunluğundaki alanda yoğun yağışlardan dolayı tahribat meydana geldi. Yoğun yağış sonucu yolun birçok kısmında çökme meydana geldi. Çökmenin meydana geldiği yollardan yolculuk yapmak zorunda kalan yolcular adeta tehlikenin eşiğinde.


Yol çöküntüsü nedeniyle çoğu araçta hasar oluşarak, araçların alt kısımları yola yapıştı. Düziçi İlçe Özel İdaresi’nin çalışma sahasında olan bu yolun yapımı için yetkililere seslenen vatandaşlar, "Yoldaki çöküntüler araçların rahatça ilerlemesine engel olmakta ve kaza riskini artırmaktadır. Araçlarımızın alt kısımları yolla tamamen yapışmaya başladı. Lütfen! Acil olarak yolumuzu yapın, zor durumdayız" diyerek şikâyetlerini dile getirdiler.


Son Guncelleme: Sun 24, May 2015
  • Ziyaret: 1758
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.