Böcekli Beldesine Yeni Çöp Konteyneri

Sat 28, November 2015 Kategori Duziçi
Böcekli beldesinde bütün beldenin yollarının yapımı bittikten sonra Doğan Başkan vatandaşlar için en büyük sorun olan çöp sorunu da çözdü. Belediye bünyesine alınan çöp konteynerleri gerekli bölgelere yerleştirme işlemi başladı. Bu konuda "Düziçi Times"e açıklama yapan Böcekli Belediye Başkanı Doğan ÖZTÜRK şunları söyledi;"

Böcekli beldesine yaptığımız hizmetler vatandaşlarımız tarafından takdir ile karşılanıyor. Vatandaşlarımızın bu duyarlılığı bizi fazlası ile memnun ediyor. Beldemizi yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışmalarımız son hızla devam ediyor. Bu aldığımız konteynerler sayesinde çöp sorunu ortadan kalkacaktır. Biz gerekli adımı attık... Korunması ve muhafazası halkımıza aittir. Herkese hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 919
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.