Behçe Belediyesi Mezarlıkları Yeniliyor

Sat 20, April 2013 Kategori Bahçe
Bahçe Belediyesi şehir mezarlığının kayalık alanda bulunması ve havaların ısınmasıyla sertleşen toprağı kazmak için Bahçe Belediyesi Cenaze Hizmetlerinde kullanılmak üzere benzinli mobil kırıcı-kazıcı alındı.

 Mezarlık görevlileri İsmail ÜNLÜ ve Ahmet AKKAYA vatandaşlar için bütün kolaylıkları yerine getiren Belediye Başkanı Murat ALTUNDİŞ’e teşekkürlerini sunarken şunları söylediler; ‘Bahçe Belediyesi Cenaze Hizmetleri cenaze sahibi vatandaşlarımızın a’dan zye bütün ihtiyaçlarını yerine getiriyor. Artık vatandaş cenaze işleriyle uğraşmak yerine taziyeye gelen yakınlarıyla ilgilenebiliyor. 

Şimdi ise benzinli mobil bir kazıcı aldı. Artık kayalık zeminlerde de çok rahat mezar kazma işini yerine getireceğiz. Cenaze sahipleri de uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Ayrıca önceden dışarıdan satın aldığımız mezar taşlarını yeni alınan kalıplar sayesinde artık kendimiz üretiyoruz. Hem daha ucuza mal oluyor hem de daha sağlam yapıyoruz ki uzun yıllar kalıcı olsun. Allah Başkanımızdan razı olsun. Bütün bu yenilikleri ilçemize o kazandırdı.’ Diye konuştular.

Bahçe Belediyesinin asli görevlerinden biri olarak gördüğü Cenaze Hizmetleri (Alo:188); Cenaze çadırı, soba, kömür, çay ve şeker, kefen malzemeleri, mezar kazımı, hazır mezar taşı gibi hizmetleri ücretsiz olarak yerine getirerek cenaze sahiplerinin acılarının arasında böyle sıkıntılı işlerle uğraşmasının önüne geçiyor.
Son Guncelleme: Sat 20, April 2013
  • Ziyaret: 1267
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.