Başkandan Muhtarlara Teşekkür

Fri 12, April 2013 Kategori Bahçe
Geçtiğimiz günlerde Bahçe Belediyesi, Mahalle muhtarları ve KETEM (Kanser Erken Teşhis ve Tarama Merkezi) işbirliği ile gerçekleştirilen sağlık taraması kampanyasına katılan mahalle muhtarlarına görevlerini layıkıyla yerine getirdikleri için Belediye Başkanı Murat ALTUNDİŞ teşekkür etti.

Kanser taramasında İstiklal Mahallesinden 232 bayanın kanser taraması yapılarak ilk mahalle tamamlanmış oldu. Mahalle muhtarı Yahya KAMBAK Başkann ALTUNDİŞ’i makamında ziyaret ederek 12 gün gibi kısa sürede mahallesindeki taraması yapılan 232 kişinin listesini başkana teslim etti. konuyla işlgili açıklama yapan Belediye Başkanı Murat ALTUNDİŞ kendi mahallesindeki kanser taramasını bitiren Yahya KANBAK’a teşekkür etti ve diğer mahallelerin muhtarları olan Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Hasan DUMAN’a, İslam Mahallesi Muhtarı Muttalip ÜNLÜ’ye, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Hasan DEMİR’e, Karşıyaka Mahallesi Muhtarı Torun GÜL’e, Kale Mahallesi Muhtarı Mustafa KILIÇ’a, Yeni Mahalle Muhtarı İbrahim GÜLSEVEN’e, Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Mehmet GÜLSEVEN’e, Esentepe Mahallesi Muhtarı Ali DUMAN’a, Çamlıca Mahallesi Muhtarı Halil ŞEN’e, Aslanlı Mahallesi Muhtarı Kemal KILIÇ’a devam eden kampanyaya olan katkılarından ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 1311
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.