Bahçeli'ye memleketinde sıkma ve ıspanaklı börek ikram edildi

Sun 07, April 2013 Kategori Güncel
Osmaniye’ye gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geceyi Büyük Osmaniye Oteli'nde geçirdi. Sabah kahvaltısını otelde yapan Bahçeli, parti binasını ziyaret etti. İl başkanı ve partilileri tarafından karşılanan Bahçeli, basın mensuplarının soru sormasına izin vermedi.


Bahçeli, parti binasının karşısına Belediye tarafından yaptırılan Rahime Hatun Parkı ve kapalı otoparkta incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Meydanı'nda Osmaniye Hayırlı İşler Yaptırma Derneği tarafından açılan kermesi de ziyaret eden Bahçeli, kermesi gezerek bilgi aldı. Kermeste Bahçeli'ye yöresel yiyeceklerden sıkma ve ıspanaklı börek ile ayran ikram edildi. 


Kermes ziyaretinin ardından Ülkü Ocakları Osmaniye Şubesi'nin açılışını yapan Devlet Bahçeli, 'Durma ilerle, evlatların seninle' sloganlarıyla karşılandı. Ülkü Ocakları'nın açılışını yapan Bahçeli, ocağı gezerek Ülkü Ocakları Osmaniye Şube Başkanı Ertuğrul Cevahir’den bilgi aldı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli daha sonra Cevdetiye beldesindeki park açılışına katılmak üzere Osmaniye’den ayrıldı.
Son Guncelleme: Fri 12, April 2013
  • Ziyaret: 958
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.