ABD Adana Konsolosu'ndan, Başkan Kara'ya ziyaret

Sat 27, April 2013 Kategori Güncel
Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adana Konsolosu John L. Espinoza , Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’yı ziyaret etti.

Ziyaret sırasında bir açıklama yapan ABD Adana Konsolosu Espinoza, Belediye Başkanı Kadir Kara’ya teşekkür ederek, " Makamınıza gelmeden önce şehri biraz dolaştım zeytin yağlı sabunlarınızdan aldım, yerfıstığından da tattım, tadı çok mükemmeldi. Şehri biraz daha görmeye ve keşfetmeye çalışacağım. Kamu hizmeti yapan insanlara çok saygı duyuyorum, kendilerini seçilme ve halkın önüne koymalarını ayrıcalık olarak düşünüyorum. Ben atanma olarak görev başına gelen biriyim ama seçimle gelmek daha zor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Kara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bu ziyaretiniz için hoş geldiniz diyorum. Sizin de böyle genç bir konsolos olmanız bizleri mutlu etti. Bu kadar kısa sürede bizimle anlaşabilecek kadar dilimizi öğrenmeniz bizleri ayrıca sevindirmiştir. Osmaniyemizin markaları olan zeytinyağı ve yerfıstığımızı keşfetmiş olmanız, yani Osmaniye’yi kısa bir süre içerisinde tanımanız güzel bir davranıştır.” dedi.

Ziyaretin ardından Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara tarafından ABD Adana Konsolosu Espinoza’ya çeşitli hediyeler verildi.
Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 1038
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.