15 Temmuz Sergisi Gerçekleşti

Sat 26, November 2016 Kategori Bahçe
15 Temmuz gecesi gerçekleşen kalkışma girişiminde yaşananları konu alan resim sergisi Bahçe Belediyesi ve Yurt Kur’un ortak çalışması ile gerçekleşti.

Bahçe Endüstri Meslek ve Anadolu Teknik Lisesi’nde düzenlenen sergiye Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal, İlçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ, Belediye Başkanı İbrahim Baz, Osmaniye Yurt Kur Müdürü Oğuzhan Çetin ve çok sayıda daire amirleri ile vatandaşlar katıldı.

Anadolu Ajansı muhabirleri tarafından ülke geneli çekilen ve Belediyemiz ekipleri tarafından ilçemiz geneli çekilen 15 Temmuz konulu fotoğrafları inceleyen protokol ve vatandaşlar adeta o geceyi tekrar yaşadılar.

Sergi açılışı sonrası ilçe müftüsü İsmet Kalkan tüm şehitlerimizin ruhuna Kur’an-ı Kerim okudu. Kur’an-ı Kerim tilaveti sonrası YurtKur Müdürü Oğuzhan Çetin, Belediye Başkanı İbrahim Baz ve İlçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ selamlama konuşmalarını gerçekleştirdiler. Başkan Baz konuşmalarında ” 15 Temmuz gecesi ve sonrası Bahçeli vatandaşların vermiş olduğu mücadeleyi ve milli irade nöbetinde meydanları doldurarak vatan ve millet sevgisinin ne yüce mevki olduğunu gösterdiklerini belirterek tüm Bahçe halkına teşekkür etti.” İlçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ ise çok anlamlı bir konuşma yaparak ülkemizin kalkınması için birliğin ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Programın onur konuğu AK Parti Osmaniye Milletvekili Dr. Suat Önal darbe gecesi gazi mecliste yaşnanları sinevizyon eşliğinde vatanaşlara anlatarak milletin ve devletin gücünü tüm dünyaya gösterdiklerini belirterek bu aziz milletle gurur duyduklarını ifade etti.

Program Bahçe Belediyesi tarafından hazırlanan "15 Temmuz 2016 Bahçe” sinevizyon gösterimi ile son buldu.


Son Guncelleme: -/-
  • Ziyaret: 873
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook


YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://osmaniyetimes.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.